Komunikat nr 21

Komunikat Dyrektora Zespołu w sprawie zawieszenia zajęć oraz egzaminów zawodowych i potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

Zajęcia edukacyjne, zarówno teoretyczne, jak i  praktyczne w szkołach są zawieszone od 12 marca.  Chciałabym serdecznie podziękować za trud jaki Państwo włożyli w naukę zdalną w tym czasie.
Sytuacja jest szczególna i wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji oraz współpracy. Nauka na odległość jest dziś koniecznością i stanowi dla nas wszystkich wyzwanie, dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić Państwu tą trudną sytuację.  Nauczyciele przekazują materiały do samodzielnej pracy w domu, prowadzą zajęcia online w programie Teams, w których mogą Państwo uczestniczyć.
W przypadku trudności ze zdalnym nauczaniem mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie, szkoła umożliwia wypożyczenie laptopa do nauki zdalnej, jak również wsparcie techniczne dzięki pomocy zdalnej informatyka.
Zgodnie z najnowszymi informacjami Ministerstwa Edukacji Narodowej :
– zajęcia są zawieszone do 24.05.2020r. (odbywają się tylko i wyłącznie w formie zdalnej)
– egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie (Formuła 2017) potrwa od 22 czerwca br. do 9 lipca. Natomiast egzamin zawodowy (Formuła 2019) zaplanowany jest od 17 do 28 sierpnia.
Najważniejsze jest teraz zachowanie spokoju i rozsądku, stosowanie się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i zaleceń rządu. Życzę Państwu zdrowia i wytrwałości w codziennej pracy w nowej rzeczywistości.
Małgorzata Madej,
Dyrektor Zespołu
Jednostek Edukacyjnych Województwa
Małopolskiego w Krakowie
Copyright © 2010-2020 Zespół Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego